Madrashto-Pilot sedro groep 3 leerlingen basisschool

Shlomo abohe, beste ouders,

Zoals wij in het laatste madrashto nieuwsbrief vermeld hebben starten wij vanaf zaterdag 14 januari met een nieuwe sedro. In deze sedro wordt er spelenderwijs kennis gemaakt met onze taal, cultuur en godsdienst, waaronder onze kerkelijke liederen. De lessen zullen gegeven worden door Lina Barsaum vanaf 10:30 uur tot 12:30 uur. Aan het eind van dit madrashto-jaar vindt er een evaluatie plaats hoe deze pilot is verlopen en zal er daarnaar gehandeld worden.

Let op: Deze sedro is alleen bedoeld voor huidige leerlingen uit groep 3 van het regulier basisonderwijs.

We hebben plek voor maximaal 15 leerlingen, alleen de eerste 15 aangemelde leerlingen worden aangenomen, we hebben nog plek dus meld je kind snel aan! Aanmelden kan uitsluitend per e-mail: madrastomariakerk@gmail.com

Kennen jullie mensen waarvan de (oudere) kinderen niet op de madrashto zitten maar al wel kinderen in groep 3 hebben laat het ze dan weten! .

Shlome Commissie Madrashto