Jubileum 40 jaar Abuna Gori, 25 jaar Moeder Gods Mariakerk

Eind augustus wordt het 40 jaar geleden dat Abuna Gori is beëdigd tot priester van Mor Yohanun, de eerste Syrisch-Orthodoxe kerk van Europa.

Behalve het jubileum van Abuna Gori, viert de Moeder Gods Mariakerk ook een jubileum; het is 25 jaar geleden dat deze kerk is ingezegend door weilen Mor Julius Cicek, destijds aartsbisschop van de Syrisch Orthodoxe kerk voor “bisdom Europa”.

Beide gebeurtenissen gaan we gepast vieren.

Het is onze bedoeling om eind augustus een besloten receptie te organiseren voor Abuna Gori’s jubileum, welke ook Live wordt uitgezonden op onze kanalen You-tube en Facebook.

Daarnaast willen we een groot feest geven voor alle leden van onze kerk. Natuurlijk zijn er al goede ideeën voor deze gelegenheden, maar omdat het jubileum van ons allen is, staan wij open voor ideeën die u wellicht mocht hebben. U kunt een bestuurslid aanspreken met uw idee, of deze in onderstaand formulier aan ons doorgeven.