Voornemens Speciaal Belegde Algemene Ledenvergadering (ALV)

Beste leden,

De Kerkraad wil jullie alvast informeren over een bijeenkomst die gepland staat op zondag 29 november 2026 in de grote zaal.

We zijn voornemens om op deze avond een speciaal belegde Algemene Ledenvergadering (ALV) te houden, waarin belangrijke zaken rondom onze kerk en haar toekomst aan bod komen.

De definitieve invulling van de avond is op dit moment nog afhankelijk van een aantal lopende ontwikkelingen. Mocht het niet mogelijk zijn om de ALV in deze vorm te laten doorgaan, dan zal de avond plaatsvinden als informatiebijeenkomst.

In beide gevallen willen we jullie graag informeren en betrekken bij zaken die onze gemeenschap aangaan.

Inloop: 19:00 uur
Aanvang: 19:30 uur

Wij vragen jullie om deze datum alvast in jullie agenda te reserveren. Zodra er meer duidelijkheid is over de definitieve invulling, informeren wij jullie hierover.

Tawdi,

Namens de Kerkraad
Moeder Gods Mariakerk